Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Fartuch z nadrukiem loga

Fartuch to uniwersalna odzież gastronomiczna, wykorzystywana w hotelach, restauracjach, pizzeriach, barach oraz innego typu lokalach gastronomicznych. Wygodny i komfortowy w noszeniu, nie ogranicza ruchów pracownika, doskonale sprawdzi się zatem jako element ubioru kucharza bądź kelnera. Ponadczasowy model dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Odzież dla kucharzy, pomocników kuchni i kelnerów

Fartuch wykonany jest z doskonałej jakości tkaniny (65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 190-200 G/M2). Odzież jest zatem odporna na czynniki zewnętrze – np. wysokie temperatury czy zabrudzenia. Solidne wykonanie sprawia, iż fartuch nie deformuje się podczas częstego prania. Dodatkowo kolory wciąż utrzymują swoją wyrazistość, nie blaknąc z czasem. Fartuch szyty jest w naszych pracowniach krawieckich, a wykorzystane tkaniny pochodzą wyłącznie z polskich hurtowni. Pracownicy lokali gastronomicznych mają nieustanny kontakt z żywnością, dlatego też wykorzystany materiał jest w pełni bezpieczny, bowiem posiada wymagane certyfikaty.

Fartuch wzbogacony jest o pojemną kieszeń, w której pracownik umieścić może najpotrzebniejsze przedmioty. W przypadku kucharza mogą to być przyprawy, natomiast kelnera, jego atrybuty – długopis i notatnik. Dodatkowo odzież posiada 3 springi oraz wiązanie w pasie, dzięki czemu bez problemu dopasuje się do każdej sylwetki. Dysponujemy bogatą ofertą kolorów, firma dobrać może zatem odpowiednią barwę odzieży do kolorystyki lokalu gastronomicznego

Dane kontaktowe

Fartuch z nadrukiem loga – profesjonalny haft

Proponujemy dodatkową realizację, w formie naniesienia haftu. Spersonalizowany fartuch z nadrukiem loga jest doskonałą wizytówką dla każdej restauracji. Oczywiście istnieje również możliwość naniesienia na odzież imienia kelnera. Wówczas prezentuje się on profesjonalnie i elegancko. Posiadamy specjalistyczne maszyny, które wykonują precyzyjny i dokładny haft. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym motywem, dlatego też realizujemy nawet najbardziej skomplikowane loga. Oferujemy konkurencyjne ceny, jednocześnie zapewniając pełne zadowolenie z realizacji projektu. Wyróżniają nas elastyczne warunki współpracy i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Szerokość – 70 cm

Długość – 90 cm

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój fartuch z logiem firmy