Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Fartuchy z haftem loga

Fartuch dedykowany jest pracownikom hoteli, restauracji, barów, pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Chroni ubiór pracownika, znajdujący się pod nim. Jego uniwersalny charakter sprawia, iż fartuch noszony jest przez kucharzy, pomocników kuchni czy kelnerów. Oczywiście może być również wykorzystywany przez firmy działające w innych branżach – np. sprzedawców. Oferujemy produkt oparty na materiałach wysokiej jakości. Tkanina (65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 190-200 G/M2) odporna jest na działanie czynników zewnętrznych – np. wysokie temperatury panujące w kuchni. Na uwagę zasługuje solidne wykonanie, bowiem odzież nie deformuje się nawet podczas częstego prania. Fartuchy szyjemy w naszych pracowniach krawieckich, z materiałów sprowadzanych z polskich hurtowni.

Eleganckie fartuchy dla kucharzy i kelnerów

Dysponujemy bogatą gamą kolorystyczną, dzięki czemu lokal dobrać może barwę fartucha do pozostałych elementów ubioru pracownika bądź wystroju restauracji. Fartuch wyposażony jest w pojemną kieszeń, w której bez problemu zmieszczą się najpotrzebniejsze przedmioty – np. długopis i notatnik kelnera. Odzież jest komfortowa i wygodna w noszeniu, nie ogranicza zatem ruchów pracownika. Posiada 3 springi oraz wiązanie w pasie, dzięki czemu dopasowuje się do każdego typu sylwetki – zarówno kobiecej, jak i męskiej. Pięknie prezentuje się z pozostałymi elementami stroju, nadając pracownikowi lokalu gastronomicznego eleganckiego i schludnego wyglądu.

Dane kontaktowe

Fartuchy z haftem loga – spersonalizowana odzież pracownicza

Dodatkowym atutem proponowanej przez nas odzieży jest możliwość naniesienia haftu. Fartuch z haftem loga firmy jest doskonałą wizytówką każdego lokalu gastronomicznego. Klienci cenią sobie profesjonalne podejście obsługi, dlatego też zwracają uwagę na każdy detal. Spersonalizowana odzież znacznie podnosi prestiż restauracji. Haft wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn, wyposażonych w nowoczesne funkcje. Pozwala nam to nanieść wybrany przez klienta motyw z idealną precyzją i dokładnością. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, proponujemy elastyczne warunki współpracy. Indywidualne podejście sprawia, iż gwarantujemy pełne zadowolenie z realizacji zlecenia. Oczywiście oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Szerokość – 70 cm

Długość – 90 cm

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój fartuch z logiem firmy