Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Haft loga na odzieży

Wiele firm decyduje się na spersonalizowaną odzież pracowniczą. Ubrania powinny być wygodne i komfortowe w noszeniu, nie mogą bowiem ograniczać ruchów pracownika. Oczywiście muszą być także funkcjonalne i odporne na czynniki zewnętrze. Istotne jest dobranie odpowiednich elementów ubioru do warunków. Dysponujemy przewiewną odzieżą, która doskonale sprawdzi się podczas letnich, upalnych dni. Cieplejsze ubrania natomiast doskonale chronią przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Logo firmy – zwiększ prestiż swojej marki

Oprócz możliwości zakupu praktycznych ubrań na pracowników, oferujemy również możliwość naniesienia haftu. Haft loga na odzieży to doskonała wizytówka dla firmy. Pracownik o nienagannym i schludnym wyglądzie, ubrany w spersonalizowaną odzież, prezentuje się elegancko. Znacznie podnosi zatem prestiż firmy, jednocześnie budując jej profesjonalny wizerunek wśród klientów. Zwracają oni bowiem uwagę na każdy szczegół, warto zatem ponieść stosunkowo niewielki koszt w porównaniu do ogromnych korzyści. Haft loga na odzieży wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn, wyposażonych w nowoczesne funkcje. Innowacyjne rozwiązania pozwalają zatem wykonać każdy motyw w sposób precyzyjny i dokładny. Usługa tego typu skierowana jest do firm działających w każdej branży – np. lokali gastronomicznych, firm kurierskich, cateringowych, pracowników magazynów czy sprzedawców.

Dane kontaktowe

Haft loga na odzieży – bogaty asortyment produktów

W naszej ofercie posiadamy:

  • Odzież pracowniczą z logo – T-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo z krótkim i długim rękawem, bluzy, polary, softshell, czapki z daszkiem, czapki zimowe.
  • Odzież gastronomiczną z logo – fartuchy, zapaski krótkie, średnie, długie, czapki kucharskie, spodnie kucharskie, bluzy kucharskie uniwersalne, bluzy kucharskie o oryginalnych wzorach.
  • Inne produkty z logo – szlafroki, ręczniki do twarzy, kąpielowe, pod nogi, pantofle jednorazowe.

Niezależnie od rodzaju produktu, każdy z nich wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Wysokogatunkowe tkaniny odporne są zatem na częste pranie, a pierwotny fason nie deformuje się z czasem. Dodatkowo dysponujemy dużym wyborem rozmiarów (XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL), bogatym wachlarzem kolorów – w wersji damskiej oraz męskiej.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Wyhaftujemy Twoje logo na naszej odzieży