Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Hurtownia bluz

Tanie bluzy o uniwersalnym zastosowaniu

Uniwersalna bluza to podstawa każdej garderoby. Sprawdza się w każdych warunkach, nic dziwnego zatem, że bardzo chętnie wybierana jest przez wiele firm. Doskonale chroni przed wiatrem oraz niskimi temperaturami, noszona jest więc przez pracowników firm kurierskich, cateringowych, magazynierów czy sprzedawców. Nie są to jednak jedyne sektory, wykorzystujące odzież tego typu. Inne branże także bardzo chętnie wzbogacają strój pracownika o wygodną bluzę.

Komfort i swoboda użytkowania sprawiają, iż bluza nie ogranicza ruchów pracownika. Cechy te są zatem bardzo istotne, ponieważ wielu pracowników wykonuje codzienne obowiązki w sposób fizyczny. Nasza oferta skierowana jest również do osób prywatnych, które szukają funkcjonalnego ubioru – np. do wykonywania czynności na świeżym powietrzu, aktywności fizycznych czy po prostu codziennego noszenia.

Dane kontaktowe

Tanie bluzy o uniwersalnym zastosowaniu

Proponowane bluzy wykonane są z wysokiej jakości tkaniny – 65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 290 g/m2. Solidny i wytrzymały materiał powoduje, iż bluza nie traci swojego pierwotnego fasonu nawet w przypadku częstego prania. Na uwagę zasługuje również intensywna barwa, która nie blaknie z czasem. Nasze tanie bluzy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest dobranie barwy do pozostałych części stroju pracownika. Dodatkowo dostępne są w wielu rozmiarach – S, M, L, XL, XXL, jak i w wersji damskiej oraz męskiej. Odzież wzbogacona jest o praktyczny kaptur oraz pojemną kieszeń typu kangurek.

Hurtownia bluz z logo firmy

Proponujemy dodatkową usługę – możliwość naniesienia wybranego wzoru na bluzę. Haft bądź nadruk wykonujemy przy pomocy innowacyjnych maszyn, które z niezwykłą precyzją i dokładnością realizują każdy motyw. Zapewniamy maksymalne zadowolenie z finalnego efektu. Zanim rozpoczniemy realizację usługi, dzielimy się wstępnym projektem z klientem, aby otrzymać pełną akceptację.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy, indywidualnie wyceniając każdą realizację. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Nasza hurtownia bluz to również możliwość zakupu innych elementów ubioru pracownika, oferujemy bowiem T-shirty, koszulki polo, polary, softshell, odzież gastronomiczną, szlafroki, ręczniki czy pantofle jednorazowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Wiele wersji kolorystycznych bluz w naszej hurtowni