Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Hurtownia koszulek polo

Ze względu na uniwersalny charakter, koszulki polo doskonale sprawdzają się jako odzież dla pracowników. Pracodawcy uzupełniają strój pracownika o odzież tego typu nie bez powodu. Koszulka polo cechuje się niezwykłą wygodą użytkowania. Komfort noszenia sprawia, iż ruchy pracownika w żadnym stopniu nie są ograniczone. Jest to bardzo ważna cecha, bowiem swoboda odgrywa kluczową rolę podczas wykonywania obowiązków. Oferowane przez nas tanie koszulki polo dedykowane są każdej branży. Idealnie sprawdzą się w przypadku pracowników firm kurierskich, cateringowych, lokali gastronomicznych, salonów kosmetycznych, magazynierów czy sprzedawców.

Dane kontaktowe

Tanie koszulki polo w wielu rozmiarach i kolorach

Doskonałej jakości materiał sprawia, iż podczas letnich, upalnych dni, koszulka polo przepuszcza powietrze. Nasze produkty wykonane są w 100% z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 150 g/m2. Oczywiście odzież użytkowana może być również w warunkach domowych – np. podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu lub aktywności fizycznych. Solidne wykonanie koszulki polo sprawia, iż częste pranie nie powoduje deformacji pierwotnego fasonu. Nie wpływa również na barwę odzieży, która wciąż pozostaje intensywna. Proponowany produkt dopasuje się do każdego kształtu sylwetki, ponieważ dostępny jest w wielu rozmiarach – XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL lub 5 XL. Występuje również w wersji damskiej bądź męskiej, jak i z opcji z długim oraz krótkim rękawem. Bogaty wachlarz kolorów sprawia, iż pracodawca bez problemu dobrać może koszulkę polo do pozostałych elementów odzieży pracownika. Dodatkowo odzież wyposażona jest w elegancki kołnierzyk i niewielkie guziki.

Hurtowania koszulek polo z logo firmy

Ponadto oferujemy możliwość naniesienia logo firmy na odzież. Koszulka polo wzbogacona o logo sprawia, iż pracownik prezentuje się niezwykle elegancko. Realizację wykonujemy w oparciu o specjalistyczne maszyny, wyposażone w owoczesne funkcje. Wybrany motyw jest zatem odwzorowany precyzyjnie i dokładnie. Gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu. Nasza hurtowania koszulek polo to również możliwość zakupu innych produktów – odzieży gastronomicznej, bluz, polarów, szlafroków, ręczników czy pantofli jednorazowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Hurtownia Koszulek Polo