Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Hurtownia podkoszulków

Ubiór pracownika powinien być nie tylko schludny, ale również wygodny w użytkowaniu. Praktyczna odzież nie powinna ograniczać ruchów pracownika, a tym samym być komfortowa w noszeniu. Przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w jakiej działają, decydują się na wyposażenie swoich pracowników w firmową odzież. Proponujemy podkoszulki, które doskonale sprawdzą się w przypadku pracowników firm kurierskich, cateringowych, lokali gastronomicznych, salonów kosmetycznych, magazynierów czy sprzedawców. Współpracujemy jednak ze znacznie większą liczbą przedsiębiorstw z każdego sektora.

Dane kontaktowe

Tanie podkoszulki dla każdej branży

Nasza oferta opiera się na:

  • T-shirtach z krótki i długim rękawem,
  • koszulkach polo z krótkim i długim rękawem.

Oczywiście każdy model występuje w wersji damskiej oraz męskiej. Dodatkowo produkty dostępne są w wielu rozmiarach – XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL. Bez problemu zatem wybrana odzież dopasuje się do kształtu sylwetki. Naszym atutem jest również możliwość wyboru dowolnego koloru spośród bogatego wachlarza barw. Firma z łatwością dobierze zatem kolor ubrania do pozostałych elementów ubioru pracownika. Na uwagę zasługuje oczywiście jakość naszych produktów. Podkoszulki cechują się wykonaniem opartym na wysokogatunkowych tkaninach, dzięki czemu użytkowane mogą być przez długi czas. Solidne wykonanie sprawia, iż pierwotny fason nie deformuje się z czasem, a kolory nie tracą swojej wyrazistości.

Hurtownia podkoszulków z logo firmy

Oferujemy wyłącznie tanie podkoszulki w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, jednocześnie gwarantując wysoką jakość. Wychodząc naprzeciw naszych klientów, proponujemy elastyczne warunki współpracy. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, realizując usługę w hurcie oraz detalu.

Dodatkowo umożliwiamy także naniesienie logo firmy na odzież – w formie haftu bądź nadruku. Usługę wykonujemy przy użyciu specjalistycznej maszyny, wzbogaconej o nowoczesne funkcje. Sterowanie komputerowe sprawia, iż wybrany motyw odwzorowany jest precyzyjnie i dokładnie. Gwarantujemy zatem pełne zadowolenie z finalnego efektu.

Nasza hurtowania podkoszulków to nie tylko możliwość zakupu odzieży tego typu. W ofercie posiadamy również bluzy, polary, softshell, odzież gastronomiczną, szlafroki, ręczniki czy pantofle.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Dostępne wiele kolorów podkoszulków