Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Hurtownia polarów

Polar to niezwykle uniwersalny element ubioru, który sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach. Wykorzystywany jest jako odzież codzienna, w warunkach domowych – np. podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu, aktywności fizycznych czy wieczornych spacerów. Bardzo często noszona jest również przez pracowników wielu firm. Pracodawcy chętnie zaopatrują swoich pracowników w ubiór tego typu, głównie ze względu na praktyczność i komfort noszenia. Wygoda użytkowania pozwala na swobodne wykonywanie czynności pracowniczych, bowiem polar w żadnym stopniu nie ogranicza ruchów. Polar ma bardzo szerokie zastosowanie, wykorzystywany jest przez firmy kurierskie, cateringowe, sprzedawców czy magazynierów. Są to przykładowe branże, ponieważ odzież ta noszona jest także przez pracowników firm z innych sektorów.

Dane kontaktowe

Tanie polary dedykowane każdej branży

Oferowane przez nas polary wyprodukowane są wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów – 100% poliester o gramaturze 300 g/m2. Użycie wysokiej jakości tkanin w połączeniu z solidnością wykonania sprawia, iż polary użytkowane mogą być przez długi czas. Pierwotny fason nie deformuje się nawet podczas częstego prania, a kolor wciąż pozostaje intensywny. Polar doskonale chroni przed wiatrem i niskimi temperaturami, dzięki czemu noszony może być nawet podczas chłodniejszych dni. Oferujemy bogaty wybór kolorów oraz rozmiarów – SX, S, M, L, XL, XXL, 3XL. Bez problemu zatem dobrać możemy odzież nie tylko do typu sylwetki, ale również kolorystyki pozostałych elementów stroju pracowniczego. Warto zaznaczyć, iż nasze polary występują w wersji damskiej oraz męskiej.

Hurtowania polarów z logo firmy

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnych firm, proponujemy dodatkową usługę – możliwość naniesienia specjalistycznego haftu, np. logo firmy. Wybrany motyw wykonujemy w oparciu o nowoczesne maszyny sterowane komputerowo. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie z finalnego efektu. Logo jest zatem precyzyjnie i starannie odwzorowane, a polar spersonalizowany polar sprawia, iż pracownik prezentuje się profesjonalnie i elegancko.

Oferujemy tanie polary w niezwykle atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, proponując elastyczne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Różne kolory polarów damskich i męskich