Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Koszulki polo z haftem loga

Koszulki polo bardzo chętnie wykorzystywane są jako odzież pracownicza w każdej branży. Cechują się niezwykłą wygodą, dzięki czemu nie ograniczają ruchów pracownika. Dedykowane są pracownikom firm kurierskich, cateringowych, magazynierom, sprzedawcom czy pracownikom lokali gastronomicznych. Sprawdzą się jednak w każdym, innym przedsiębiorstwie lub podczas różnego typu eventów. Decydują się na nie również osoby prywatne, głównie ze względu na komfort noszenia – np. podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu czy aktywności fizycznych.

Wysokogatunkowa odzież

Koszulki polo z haftem loga wykonane są w 100% z bawełny o gramaturze 200-210 G/M. Materiał jest przewiewny i oddychający, doskonale sprawdzi się zatem podczas wyższych temperatur. Wysoka jakość tkaniny oraz solidne wykonanie sprawiają, iż fason nie deformuje się podczas częstego prania, a kolory nie blakną z czasem. Koszulki polo z haftem loga występują w wielu wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach – S, M, L, XL, XXL lub 3XL. Odzież bez problemu dopasuje się do każdej sylwetki, bowiem dysponujemy opcją damską oraz męską. Koszulki polo dostępne są w wariancie z krótkim lub długim rękawem. Wyposażone są w kołnierzyk oraz niewielkie guziki, prezentują się zatem niezwykle elegancko.

Dane kontaktowe

Koszulki polo z haftem loga – indywidualne podejście do każdej realizacji

Atutem proponowanej przez nas odzieży jest możliwość naniesienia logo firmy w formie haftu. Wybrany motyw wykonywany jest przy pomocy specjalistycznych maszyn, które z niezwykłą precyzją i dokładnością realizują dany kształt. Koszulki polo z haftem loga znacznie podnoszą prestiż firmy. Budują jej profesjonalny wizerunek w świadomości klienta, dzięki czemu osiągać mogą większe zyski. Spersonalizowana odzież staje się wówczas wizytówką firmy i wyróżnia się na tle konkurencji. Warto zatem zdecydować się na rozwiązanie tego typu, bowiem koszt jest zdecydowanie niższy w porównaniu do korzyści.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy, a każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, gwarantując tym samym pełne zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów polo z logiem firmy