Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Koszulki polo z logiem firmy

Koszulki polo cechują się niezwykłą wygodą i komfortem noszenia. Nic dziwnego zatem, iż bardzo często pracodawcy decydują się na wyposażenie swoich pracowników w tego typu odzież. Doskonale sprawdza się w przypadku pracowników firm kurierskich, cateringowych, lokali gastronomicznych, magazynierów, sprzedawców bądź na różnego rodzaju eventach. Oczywiście to nie jedyne zastosowania koszulek polo, bowiem wybierane są również przez osoby prywatne. Odzież tego typu nie ogranicza ruchów, dzięki czemu wykonywać w niej możemy prace na świeżym powietrzu czy aktywność fizyczną.

Uniwersalne modele damskie i męskie

Koszulki polo wykonane są w 100% z bawełny o gramaturze 200-210 G/M2. Są zatem doskonale przewiewne i przepuszczają powietrze. Wysoka jakość tkaniny w połączeniu z solidnym wykonaniem sprawiają, iż odzież nie deformuje się nawet podczas częstego prania – również kolor nie blaknie wraz z upływem czasu. Oferujemy koszulki polo z logiem firmy w wielu rozmiarach – S, M, L, XL, XXL, 3XL. Każda z nich dostępna jest w wersji z krótkim rękawem bądź długim, opcji damskiej oraz męskiej, bez obaw zatem dobrać możemy model do kształtu sylwetki. Dodatkowo proponujemy wiele wariatów kolorystycznych, dzięki czemu firma dobrać może odzież dopasowaną do własnej kolorystyki.

Dane kontaktowe

Koszulki polo z logiem firmy – profesjonalny wygląd pracownika

Dodatkową realizacją jest możliwość naniesienia na koszulkę polo wybranego motywu w formie haftu. Doskonałej jakości haft wykonywany jest przez wyspecjalizowane maszyny, wzbogacone o innowacyjne rozwiązania. Nowoczesne funkcje pozwalają precyzyjnie i dokładnie wykonać każdy motyw – niezależnie od skomplikowania. Koszulki polo z logiem firmy proponujemy każdemu przedsiębiorcy, któremu zależy na profesjonalnemu budowaniu marki w świadomości klienta. Spersonalizowana odzież znacznie podnosi prestiż firmy, dzięki czemu jest ona lepiej postrzegana przez potencjalnych klientów. Jest to zatem niewielki koszt w porównaniu do możliwych korzyści.

Elastycznie podchodzimy do każdej współpracy, indywidualnie wyceniając każdą realizację. Zanim przystąpimy do działania, prezentujemy proponowany projekt, tak aby móc nanieść ewentualne poprawki. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, jednocześnie zapewniając pełne zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów polo z logiem firmy