Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Nadruk loga na odzieży

Spersonalizowana odzież pracownicza znacznie podnosi prestiż firmy. Nic zatem dziwnego, iż wielu pracodawców decyduje się na zakup ubrań z logo firmy. Pracownik prezentuje się wówczas profesjonalnie i elegancko. Proponujemy zatem nie tylko zakupu odzieży pracowniczej, ale również możliwość naniesienia nadruku.

Usługa skierowana do firm z każdej branży

Wybrany projekt wykonujemy w oparciu o specjalistyczne maszyny, wyposażone w innowacyjne rozwiązania. Nowoczesne funkcje pozwalają odwzorować nawet najbardziej skomplikowany motyw. Nadruk loga na odzieży dedykowany jest firmom działającym w każdej branży. Sprawdzi się doskonale w przypadku pracowników lokali gastronomicznych, firm cateringowych, magazynierów czy sprzedawców. Oczywiście są to przykładowe sektory, ponieważ współpracujemy z wieloma innymi przedsiębiorstwami.

Istotne jest zadowolenie naszych klientów z finalnego efektu, dlatego też, zanim przystąpimy do wykonania logo, konsultujemy wstępny projekt z klientem. Wówczas możliwe jest naniesienie ewentualnych poprawek – np. zmiana rozmiaru logo bądź umiejscowienia go na odzieży. Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy, indywidualnie podchodząc do każdej realizacji. Oczywiście proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Dane kontaktowe

Nadruk loga na odzieży – proponowane elementy ubioru

Nasza bogata oferta opiera się na:

  • Odzieży pracowniczej z nadrukiem logo – T-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo z krótkim i długim rękawem, bluzy, polary, softshell, czapki z daszkiem, czapki zimowe.
  • Odzieży gastronomicznej z nadrukiem logo – fartuchy, zapaski krótkie, średnie, długie, czapki kucharskie, spodnie kucharskie, bluzy kucharskie uniwersalne, bluzy kucharskie o oryginalnych wzorach.
  • Innych produktach z nadrukiem logo – szlafroki, ręczniki do twarzy, kąpielowe, pod nogi, pantofle jednorazowe.

Dostarczamy odzież wykonaną wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Wysokogatunkowe tkaniny gwarantują długoletnie użytkowanie. Ubrania odporne są na częste pranie, pierwotny fason nie deformuje się z czasem. Każdy element odzieży dostępny jest w wielu rozmiarach (XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL) oraz kolorach. Warto zaznaczyć, iż barwy nie blakną z czasem, pomimo użytkowania odzieży, kolor wciąż pozostaje wyrazisty. Dysponujemy produktami w wersji damskiej oraz męskiej, dlatego też bez problemu odzież dopasuje się do każdego kształtu sylwetki.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!