Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Odzież Gastronomiczna
Home  -  Odzież Gastronomiczna

Ubrania gastronomiczne dla Twojej firmy

O profesjonalizmie danej marki świadczą nie tylko same umiejętności zespołu czy zdobyte dotychczas doświadczenie. Od osób pracujących na pewnych stanowiskach wymaga się też odpowiedniej prezentacji, szczególnie, gdy mają one bezpośredni kontakt z klientem. „Jak cię widzą, tak cię piszą” – to zasada często stosowana szczególnie w branży gastronomicznej, na podstawie której już w kilka sekund możemy sobie wyrobić zdanie na temat danej firmy. Wysokiej jakości odzież gastronomiczna z logiem pomoże Ci zrobić pozytywne pierwsze wrażenie oraz utrzymać dobry wizerunek marki.

Ubrania gastronomiczne szyte na miarę Twoich oczekiwań

Nasza firma specjalizuje się w szyciu wysokiej klasy odzieży gastronomicznej dla kucharzy i kelnerów. Odzież produkowana jest z polskiego materiału w naszych własnych szwalniach, dzięki czemu jesteśmy w pełni pewni ich jakości. Personalizowane ubrania gastronomiczne dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala stworzyć zestaw zgodny z danymi preferencjami. W celu umieszczenia na odzieży znaku firmowego, oferujemy realizację haftu komputerowego oraz nadruku loga. Dzięki pomocy i wykorzystaniu profesjonalnych maszyn, oferujemy precyzyjnie przygotowane produkty wysokiej jakości, które zdecydowanie wyróżnią się na tle innych. Przed przystąpieniem do każdej realizacji, przygotujemy dla Ciebie wstępną wizualizację haftu i nadruku, byś mógł zweryfikować ich rozmieszczenie, rozmiar oraz ogólny wygląd lub też wnieść ewentualne uwagi i poprawki. 

Odzież gastronomiczna dla kucharzy

Ubranie osób pracujących w kuchni niesie ze sobą pewne wymagania. Odzież powinna być wykonana z wytrzymałego, łatwo spieralnego materiału, który z uwagi na panujące w kuchni temperatury, będzie odpowiednio przewiewny. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które pomogą Ci w pełni skompletować profesjonalny strój dla kucharza. 

Bluzy kucharskie, gastronomiczne

Nasze Bluzy Kucharskie wykonane są w 65% z poliestru, co sprawia, że są odporne na gniecenie oraz na plamy, ponieważ nie chłoną one wody. Tworzą zatem odzież wytrzymałą i odporną na wszelkie drobnoustroje. 35-cio procentowa zawartość bawełny wpływa natomiast na przewiewność i oddychalność, co jest niezwykle ważne w pracy na kuchni, gdzie panują zwykle wysokie temperatury. Takie połączenie materiałów tworzy odzież przygotowaną na wymagające warunki. Produkt dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – białej, czarnej, szarej i granatowej. Dodatkowo, oferujemy również wersje bluzy w wydaniu Zebra Design oraz Folk Design. Są to tradycyjne, czarne egzemplarze wzbogacone o wyróżniające się wzory wewnętrzne widoczne na kołnierzu oraz na mankietach. Dzięki nim stworzysz wyjątkowy i nieszablonowy komplet. 

Spodnie kucharskie, gastronomiczne

Spodnie to kolejny ważny element ubioru kucharza. Zadbaliśmy o to, aby były przede wszystkim wygodne i praktyczne oraz funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Spodnie wyposażone zostały w liczne kieszonki, dzięki czemu zawsze pod ręką możemy trzymać niezbędne do pracy drobiazgi. Wykonane w 65% z poliestru oraz 35% z bawełny są odporne na plamy, nie krępują ruchów, są wygodne oraz zapewniają odpowiednią przewiewność. Dodatkową ich zaletą jest estetyka – dostępna jest klasyczna, czarna wersja oraz chętnie przez klientów wybierany i doskonale sprawujący się wzór Zebra. 

Czapki kucharskie, Gastronomiczne

Można śmiało powiedzieć, że czapka kucharska to niemalże atrybut oraz znak rozpoznawalny kucharza. Niegdyś pełniła funkcję pozwalającą rozpoznać doświadczenie i umiejętności kucharskie – im wyższa czapka, tym wyższa ranga kucharza. Dziś znajduje swoje zastosowanie w kuchni głównie ze względów higienicznych. Wygoda i jej funkcjonalność to dwie podstawowe zasady. Wykonana w 65% z poliestru oraz w 35% z bawełny czapka kucharska jest wygodna i wytrzymała. Materiał jest dostatecznie przewiewny, by skóra głowy nie pociła się podczas pracy. Dzięki zastosowaniu rzep czapka ma uniwersalny rozmiar, który łatwo jest dostosować do swoich potrzeb. Dostępna jest w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej. 

Odzież gastronomiczna kelnerska

Odzież dla kelnerów jest znacząco ważna głównie ze względów na bezpośredni kontakt z klientem. Można powiedzieć, że kelnerzy są pewnego rodzaju wizytówką danej marki – wymagana jest od nich nie tylko wysoka kultura osobista oraz wiedza, ale i odpowiedni wygląd. Powinni być ubrani schludnie i czysto, a przy tym wygodnie oraz funkcjonalnie. Ubrania z naszej oferty to duży wybór rozwiązań oraz gwarancja jakości. 

Fartuchy kelnerskie, gastronomiczne

Nasze fartuchy kelnerskie to propozycja zapewniająca schludny i profesjonalny wygląd. Produkt stworzony został z myślą o pracownikach lokali gastronomicznych, restauracji, barów oraz hoteli. Wykonany jest w 65% poliestru oraz w 35% z bawełny, co czyni go trwałym i odpornym na plamy czy drobne uszkodzenia. Jest przewiewny i przyjemny w dotyku, ale przede wszystkim –  jest wygodny i nie krępuje ruchów, co jest niezwykle istotne na tym stanowisku. Wyposażony został w 3 springi, które umożliwiają dopasowanie i dostosowanie fartucha do każdego typu sylwetki. Produkt dostępny jest aż w dziesięciu wersjach kolorystycznych. 

Zapaski kelnerskie, gastronomiczne

Zapaska to ciekawa alternatywa kelnerskich fartuchów. Tworzy elegancki i estetyczny wygląd zespołu. Wiązana w pasie, bez górnej części zwykle chroni także przed poparzeniami i wszelkimi zabrudzeniami. Poliester w połączeniu z bawełną sprawiają, że materiał jest wytrzymały oraz odporny na zabrudzenia i zagniecenia, dzięki czemu ubiór wygląda schludnie. Zapaska charakteryzuje się też znaczną rozciągliwością, przez co nie krępuje ruchów i jest niezwykle wygodna. Wyposażona została w dyskretną, wewnętrzną kieszonkę, która umożliwia schowanie notesu i długopisu. Oferujemy zapaski w wielu wersjach kolorystycznych, a długość możesz wybrać zależnie od potrzeb i preferencji – dostępne są zapaski krótkie, średnie oraz długie. 

 

[show-average-rating alias=’Odzież Gastronomiczna’]