Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Odzież Kelnerska
Home  -  Odzież Kelnerska

Odzież kelnerska 

Obsługa restauracji odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku lokalu gastronomicznego. Klienci oczekują profesjonalnej obsługi, zwracając jednocześnie uwagę na wygląd kelnerów i kelnerek. Świadczenie usług na najwyższym poziomie znacząco wpływa na ocenę lokalu. Odzież kelnerska musi być zatem elegancka i schludna, a każdy jej element powinien być odpowiednio do siebie dopasowany. Wygląd obsługi warto utrzymać w barwach zharmonizowanych z kolorystyką lokalu. 

Funkcjonalna odzież dla kelnerów

Odzież dla kelnerów zapewniać musi komfort noszenia, jednocześnie łącząc estetykę z wygodą. Szybkie tempo pracy sprawia, iż pracownicy oczekują od odzieży funkcjonalności. Wielogodzinne zmiany są niezwykle wymagające, dlatego też ubiór nie powinien ograniczać ruchów i zapewniać pełną swobodę podczas wykonywania czynności pracowniczych. Odzież wykonana musi być z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie wysokich temperatur. Wysokogatunkowa tkanina odporna jest na działanie czynników zewnętrznych – w tym na częste pranie, które nie powinno deformować fasonu oraz wpływać na intensywność barwy odzieży. Fartuch kelnerski chroni ubiór znajdujący się pod nim przed zabrudzeniem, a ciało przed oparzeniem.

Fartuch kelnerski to uniwersalna odzież, wykorzystywana w restauracjach, barach, hotelach bądź innego typu lokalach gastronomicznych. Pięknie prezentuje się zarówno na sylwetce męskiej, jak i damskiej. Wzbogacony o springi oraz pasek w pasie, idealnie dopasuje się do każdego kształtu sylwetki. Fartuch wyposażony został w pojemną kieszeń, w której bez problemu zmieszczą się atrybuty kelnerskie – notes oraz długopis. Szeroki wachlarz kolorów pozwala dobrać barwę fartucha do pozostałej odzieży obsługi kelnerskiej. 

Ubrania dla kelnerów szyte w Polsce

Zapaska różni się nieco od fartucha fasonem – przewiązywana jest w pasie i nie posiada górnej części. Dedykowana jest obsłudze kelnerskiej każdego lokalu gastronomicznego. Ubrania dla kelnerów w formie zapaski są opcją swobodniejszą. Odzież tego typu idealnie komponuje się z elegancką górą – np. koszulą kelnerską. Zapaska występuje w trzech wersjach – krótkiej, średniej oraz długiej. Każda z nich wyposażona jest w funkcjonalną kieszeń, w której zmieszczą się najpotrzebniejsze przedmioty. Wysokogatunkowa tkanina odporna jest na działanie czynników zewnętrznych. Zapaski występują w wielu barwach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ubioru obsługi kelnerskiej do kolorystyki, w jakiej utrzymany jest lokal. Warto jest także dopasować kolor zapaski do pozostałych elementów stroju pracownika. 

Ubrania dla kelnerów szyjemy wyłącznie w polskich szwalniach oraz pracowniach. Dbamy o świadczenie usług wyłącznie na wysokim poziomie. W tkaniny i materiały także zaopatrujemy się w polskich hurtowaniach. Oferowane przez nas ubrania dla kelnerów są zatem w pełni produktami polskimi. Staramy się wspierać polską gospodarkę, dostarczając najwyższą jakość w połączeniu z funkcjonalnością. Produkowane przez nas ubrania dla kelnerów spełniają wszelkie wymogi BHP.

Ubrania kelnerskie z haftem logo

Ubranie kelnerskie warto wzbogacić o logo lokalu gastronomicznego. Spersonalizowana odzież prezentuje się profesjonalnie, a tym samym wzbudza większe zaufanie wśród klientów – zwracają oni bowiem uwagę na każdy szczegół. Klient, odwiedzający lokal gastronomiczny, ocenia go całościowo. Jego opinia opiera się zatem na smaku potrawy, jakości świadczonych usług, wyglądzie obsługi kelnerskiej oraz wystroju lokalu. 

Haft wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn, które z doskonałą precyzją odwzorują nawet najbardziej skomplikowany motyw. Zanim przystąpimy do wykonywania haftu, przesyłamy proponowany przez nas projekt i wizualizację. Wówczas możliwe jest naniesienie ewentualnych zmian. W razie pytań służymy radą, proponując najkorzystniejsze rozwiązanie. 

[show-average-rating alias=’Odzież Kelnerska’]