Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Podkoszulki firmowe z logiem firmy

Podkoszulek wciąż jest najwygodniejszym ubiorem pracowniczym, nic zatem dziwnego, że pracodawcy bardzo chętnie po niego sięgają. Odzież tego typu cechuje się niezwykłą wygodą i komfortem użytkowania, wykorzystywana jest zatem w firmach kurierskich, cateringowych, magazynach, sklepach, lokalach gastronomicznych oraz na różnego rodzaju eventach. Nie są to jednak jedyne branże, dla których podkoszulek jest dedykowany – bez problemu służyć może jako odzież pracownicza w przedsiębiorstwach z innych sektorów.

Uniwersalna odzież dla pracowników

Podkoszulek wykonany jest z wysokogatunkowej tkaniny – 100% bawełna o gramaturze 145 G/M2. Materiał przepuszcza powietrze, idealnie sprawdzi się więc podczas letnich dni i wysokich temperatur. Solidne wykonanie sprawia, iż odzież nie jest narażona na deformację nawet podczas częstego prania. Na uwagę zasługuje również intensywność barwy, która nie blaknie z czasem. Ze względu na dużą dostępność rozmiarów (S, M, L, XL, XXL) istnieje możliwość dobrania właściwego fasonu do kształtu sylwetki. Dodatkowo oferujemy ogromny wybór kolorów – zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Podkoszulki dostępne są także w wersji z krótkim bądź długim rękawem. Doskonale można zatem dopasować model do warunków panujących w pracy.

Dane kontaktowe

Podkoszulki firmowe z logiem firmy – precyzja i dokładność

Dodatkowym atutem naszej odzieży jest możliwość naniesienia specjalistycznego haftu. Wybrany motyw wykonujemy przy pomocy innowacyjnych maszyn, które są w stanie idealnie odwzorować każdy kształt. Wyróżnia nas niezwykła precyzja, która znacząco wpływa na jakość haftu. Sprzęt wzbogacony w nowoczesne funkcje pozwala nam wykonać każdy rodzaj zlecenia, niezależnie od trudności. Podkoszulki firmowe z logiem firmy bezpośrednio wpływają na postrzeganie marki przez klientów. Pracownicy ubrani w spersonalizowany ubiór są doskonałą wizytówką przedsiębiorstwa. Klienci natomiast zwracają szczególną uwagę na tego typu detale.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy, indywidualnie podchodząc do każdej realizacji. Zanim rozpoczniemy realizację nanoszenia haftu, konsultujemy wstępny projekt z klientem. Czynność ta umożliwia nam naniesienie ewentualnych poprawek – np. rozmiaru logo bądź rozmieszczenia na odzieży. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych usług.

Zamów T-shirt z logiem firmy