Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Podkoszulki z nadrukiem loga

Podkoszulek, ze względu na uniwersalny charakter, bardzo chętnie wykorzystywany jest jako odzież pracownicza. Sprawdzi się doskonale w każdej branży – np. w firmach kurierskich, cateringowych, u magazynierów, sprzedawców, pracowników lokali gastronomicznych bądź podczas różnego rodzaju eventów. Oczywiście nie są to jedyne sektory, bowiem istnieje pełna dowolność wykorzystania tego typu odzieży. Podkoszulki noszone mogą być również przez osoby prywatne, podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu lub aktywności fizycznych.

Modele dostępne w wielu rozmiarach i kolorach

Odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiału – 100% bawełny o gramaturze 145 G/M2. Tkanina sprawdzi się zatem podczas wyższych temperatur, ponieważ jest w pełni przewiewna. Solidne wykonanie, oparte na wspomnianym, wysokogatunkowym materiale sprawia, iż podkoszulek nie deformuje się podczas częstego prania – również kolory wciąż pozostają wyraziste. Proponujemy odzież w wielu rozmiarach (S, M, L, XL, XXL) oraz barwach. Dodatkowo każdy model dostępny jest w wersji z krótkim lub długim rękawem, jak i opcji damskiej bądź męskiej. Bez problemu zatem każdy dopasuje odzież do indywidualnego kształtu sylwetki.

Dane kontaktowe

 Podkoszulki z nadrukiem loga – zwiększ widoczność swojej firmy

Naszym klientom proponujemy dodatkową usługę – możliwość naniesienia specjalistycznego haftu. Motyw wykonujemy przy użyciu innowacyjnych maszyn, które doskonale i precyzyjnie odwzorują każdy kształt. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane realizacje. Na podkoszulki z nadrukiem loga powinna się zdecydować każda firma, bowiem rozwiązanie tego typu znacząco podnosi prestiż marki. Warto budować profesjonalny wizerunek firmy, a tym samym zdobywać większe grono klientów. Klienci znacznie przychylniej patrzą w stronę firmy, która dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Wówczas marka zdecydowanie wygrywa wśród konkurencji.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy, każdą realizację wyceniając elastycznie. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, świadcząc usługi w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Oczywiście gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu. Zanim przystąpimy do właściwej realizacji, dzielimy się wstępnym projektem. Działanie tego typu pozwala nanieść ewentualne poprawki – np. co do rozmiaru logo bądź rozmieszczenia go na odzieży.

Zamów T-shirt z logiem firmy