Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Polary firmowe z logiem firmy

Ze względu na uniwersalny charakter, polary powszechnie wykorzystywane są w każdej branży. Firmy bardzo chętnie wyposażają swoich pracowników w odzież tego typu, ponieważ doskonale sprawdza się ona w każdych warunkach. Polar chroni przed wiatrem i niskimi temperaturami, noszony może być zatem podczas chłodniejszych dni – nie tylko jesienią, ale również wiosną bądź latem. Polary wybierane są również przez osoby prywatne, wykonujące prace na świeżym powietrzu, aktywność fizyczną lub podczas wieczornych spacerów.

Uniwersalna odzież pracownicza i reklamowa

Polary firmowe z logiem firmy dedykowane są każdej branży – przedsiębiorstwom kurierskim, cateringowym czy pracownikom magazynów. Oczywiście nie są to jedyne sektory, w których warto odzież tego typu wykorzystać. W zasadzie nie istnieją ograniczenia, co do charakteru firmy. Odzież nie ogranicza ruchów, jest zatem niezwykle wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Każdy polar cechuje się doskonałą jakością materiału, dzięki czemu odzież noszona może być latami. Solidne wykonanie sprawia, iż polar nie deformuje się podczas częstego prania. Na uwagę zasługuje również intensywność barwy, ponieważ kolor nie blaknie z czasem. Polary firmowe wykonane są w 100% z poliestru o gramaturze 300G/M2. Dysponujemy wieloma rozmiarami (XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, w nie których rozmiarach nawet 4 – 5 XL), każda osoba znajdzie zatem właściwy model, maksymalnie dopasowany do sylwetki. Polary posiadamy w formie damskiej oraz męskiej. Duża różnorodność kolorystyczna umożliwia dobranie wybranej barwy.

Dane kontaktowe

Profesjonalny strój pracowniczy

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy możliwość naniesienia logo firmy na polar. Usługa tego typu realizowana jest przy użyciu specjalistycznych maszyn, które doskonale odwzorowują dany motyw. Urządzenie precyzyjnie i dokładnie nadaje krawędziom wymagany kształt. Polary firmowe z logiem firmy zdecydowanie wpływają na prestiż marki. Pracownicy ubrani w odzież tego typu wzbudzają w klientach zaufanie, dzięki czemu budowana jest świadomość marki. Schludny i odpowiednio skomponowany strój prezentuje się profesjonalnie. Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy oraz indywidualną wycenę, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój polar z logiem firmy