Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Polary z haftem loga

Polar to uniwersalna odzież, powszechnie wykorzystywana w każdej branży. Doskonale chroni przed działaniem czynników zewnętrznych – wiatrem czy niskimi temperaturami. Wygoda i komfort noszenia sprawiają, iż bardzo chętnie polar wybierany jest nie tylko przez pracowników firm, ale również osoby prywatne. Idealnie sprawdza się podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu, aktywności fizycznych czy wieczornych spacerów.

Uniwersalna odzież reklamowa

Polary z haftem loga nie ograniczają ruchów, dzięki czemu realizowanie zadań pracowniczych nie sprawia żadnego problemu. Odzież dedykowana jest pracownikom firm kurierskich, cateringowych czy osobom wykonującym czynności magazynowe. Oczywiście nie są to jedyne branże, w których polar może być wykorzystywany. Doskonale sprawdzi się bowiem w każdym, innym sektorze. Na uwagę zasługuje jakości materiału, który odporny jest na częste pranie. Fason nie deformuje się z czasem, a kolor wciąż pozostaje intensywny i wyrazisty. Solidne wykonanie odzieży sprawia, że jest ona odporna na otarcia, zatarcia czy uszkodzenia. Ze względu na dostępność wielu rozmiarów (XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL), bez problemu każdy znajdzie idealny model dla siebie. Dysponujemy polarami męskimi oraz damskimi, możliwe jest zatem dobranie odzieży do kształtu sylwetki. Istnieje również możliwość wyboru koloru spośród wielu dostępnych barw. Jeżeli zatem firma identyfikuje się z konkretną kolorystyką, w naszej ofercie znajdzie odpowiednią barwę. Odzież opiera się w 100% na poliestrze, a gramatura tkaniny to 300G/M2.

Dane kontaktowe

Polary z haftem loga – zwiększ prestiż swojej firmy

Atutem naszej firmy jest możliwość naniesienia wybranego wzoru na polar. Haft wykonywany jest przy użyciu specjalistycznej maszyny, wyposażonej w innowacyjne rozwiązania. Komputerowe sterowanie pozwala precyzyjnie i dokładnie wykonać nawet najbardziej skomplikowany motyw. Należy zaznaczyć, iż częste pranie nie wpływa na blaknięcie haftu. Polary z haftem loga skutecznie przyciągają wzrok klientów. Firma decydująca się na tego typu rozwiązanie odbierana jest bardziej profesjonalnie, tym samym znacznie zwiększa swój prestiż. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, indywidualnie wyceniając każdą realizację.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój polar z logiem firmy