Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Polary z nadrukiem loga

Polar jest niezwykle uniwersalną odzieżą, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Dedykowany jest pracownikom działającym w każdej branży, niezależnie od charakteru wykonywanych czynności – firmom kurierskim, cateringowym bądź pracownikom magazynów. Polar zapewnia pełną ochronę przed niskim temperaturami bądź wiatrem, idealnie sprawdzi się zatem w okresie jesiennym, jak i zimowym. Oczywiście bez problemu noszony może być również w chłodniejsze, wiosenne lub letnie wieczory. Bardzo chętnie wybierany jest również przez osoby prywatne, ceniące sobie komfort. Odzież noszona może być podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu bądź aktywności fizycznej.

Wygodna i komfortowa odzież pracownicza

Wiele firm zobowiązanych jest do wyposażenia swoich pracowników w niezbędną odzież, która umożliwiała będzie realizowanie codziennych czynności. Ubiór pracowniczy musi cechować się zatem niezwykłą wygodą. Nie powinien ograniczać ruchów, podczas wykonywania zadań. Polar z nadrukiem loga wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Niezależnie od częstotliwości prania, odzież zachowuje swój pierwotny fason, a barwa pozostaje nieustannie nasycona. Oferujemy wiele wersji kolorystycznych, dlatego też bez problemu każdy znajdzie idealny model dla siebie. Oczywiście polar występuje w wersji męskiej oraz damskiej, w pełni dopasowując się do sylwetki. Dysponujemy wieloma rozmiarami – XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL. 100% poliester, gramatura 300G/M2

Dane kontaktowe

Doskonale odwzorowane logo firmy

Atutem naszej odzieży jest możliwość naniesienia nadruku loga. Powstaje on przy użyciu specjalistycznych maszyn, dlatego też utworzony wzór cechuje się niezwykłą precyzją i dokładnością. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym motywem, bowiem nasze urządzenia wyposażone są w innowacyjne rozwiązania. Usługa ta skierowana jest do każdej firmy, której zależy na większym zadowoleniu klientów. Zwracają oni bowiem uwagę na każdy szczegół, ceniąc sobie profesjonalne podejście. Polary z nadrukiem loga na pewno wyróżniać się będą na tle konkurencji. Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy, realizując zlecenia niezależnie od wielkości. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, wyceniając usługę indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój polar z logiem firmy