Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Ręczniki hotelowe z haftem loga

Ręczniki to obowiązkowe wyposażenie każdej łazienki. Proponowany przez nas produkt doskonale sprawdzi się w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, salonach kosmetycznych, piękności czy SPA. Ze względu na uniwersalność użytkowany może być również w warunkach domowych. Ręczniki hotelowe Prestige frotte, wykonane z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Niezwykła miękkość materiału sprawia, iż ręcznik przyjemnie otula całe ciało, nie podrażniając go. Stosowany może być zatem również w przypadku niemowląt oraz dzieci. Produkt bardzo dobrze wchłania wilgoć i wodę, jednocześnie nie powodując rozwoju grzybów czy bakterii.

Uniwersalne ręczniki o zróżnicowanych wymiarach

Oferowane przez nas ręczniki hotelowe użytkowane mogą być latami. Solidna wykonanie w połączeniu z podwójną przędzą 20/2 sprawiają, że produkt odporny jest na częste pranie. Także wzmocniona konstrukcja poprzez podwójne przeszycia powoduje, iż ręcznik wciąż utrzymuje pierwotny kształt, nawet podczas częstego użytkowania. Ponadczasowa, śnieżna biel nie odbarwia się z czasem, wciąż pięknie się prezentując. Warto zaznaczyć, że barwa biała wpasuje się w każdą kolorystykę, w jakiej utrzymane jest wnętrze. Zalecamy pranie ręczników hotelowych w temperaturze 95°C.

Oferujemy:

  • ręczniki do twarzy Premium – 50 cm x 100 cm,
  • ręczniki kąpielowe Premium – 70 cm x 140 cm,
  • ręczniki pod nogi Premium – 50 cm x 70 cm.
Dane kontaktowe

Ręczniki hotelowe z haftem loga – precyzja i dokładność

Oryginalnym rozwiązaniem, wyróżniającym hotel, pensjonat czy salon kosmetyczny, jest możliwość naniesienia logo obiektu. Ręczniki hotelowe z haftem loga skutecznie przyciągają wzrok, a klienci na pewno docenią personalizację tego typu. Warto wyróżnić się na tle konkurencji, nawet tak niewielkim szczegółem, jak własny motyw na produktach hotelowych. Haft wykonujemy w oparciu o specjalistyczne maszyny, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania. Komputerowe sterowanie i nowoczesne funkcje pozwalają z niezwykłą precyzją nanieść nawet najbardziej skomplikowany kształt. Bez problemu zatem poradzimy sobie z każdą realizacją, wykonując haft na ręcznikach w hurtowej ilości. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, zapewniając jednocześnie pełne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów ręczniki / szlafroki do hotelu.