Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Ręczniki hotelowe z nadrukiem loga

Ręcznik hotelowy Prestige dedykowany jest nie tylko hotelom, pensjonatom, ośrodkom wczasowym, ale również salonom kosmetycznym, piękności czy SPA. Wykonany z przyjemnego materiału frotte (100% bawełna wysokogatunkowa o gramaturze 500 g/m2). Jest niezwykle miękki w dotyku, dlatego też doskonale sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej, bowiem w żadnym stopniu jej nie podrażnia. Proponowany przez nas produkt jest w pełni bezpieczny, dlatego też stosowany może być w przypadku niemowląt lub dzieci.

Różne wymiary ręczników

Ręcznik hotelowy doskonale wchłania wilgoć i wodę, użytkowany może być zatem również w warunkach domowych. Podwójna przędza 20/2 powoduje, że produkt cechuje się doskonałą wytrzymałością – ręcznik użytkowany może być zatem latami. Wzmocniona konstrukcja, oparta na dwóch przeszyciach sprawia, iż produkt odporny jest na częste pranie. Niezależnie od długości użytkowania, ręcznik wciąż pozostaje śnieżnobiały. Aby przedłużyć żywotność produktu, proponujemy prać go w 95°C.

Dysponujemy:

  • ręcznikami do twarzy Premium o wymiarach 50 cm x 100 cm,
  • ręcznikami kąpielowymi Premium o wymiarach 70 cm x 140 cm,
  • ręcznikami pod nogi Premium o wymiarach 50 cm x 70 cm.
Dane kontaktowe

Ręczniki hotelowe z nadrukiem logo – spersonalizowany produkt

Ręczniki hotelowe zapewniają odpowiednią ochronę, higienę oraz czystość całego ciała. Możliwość wyboru konkretnego modelu sprawia, iż znaleźć możemy produkt dedykowany każdej części naszego ciała. Uniwersalna barwa biała doskonale komponuje się z pozostałym wyposażeniem łazienki – niezależnie od kolorystyki, w jakiej jest utrzymane wnętrze. Wspomniana wcześniej wysokiej jakości bawełna nie przyczynia się do rozwoju bakterii bądź grzybów.

Proponujemy dodatkową usługę – personalizację ręcznika. Ręcznik hotelowy z nadrukiem logo hotelu, SPA, salonu kosmetycznego bądź innego typu obiektu prezentować się znacznie bardziej profesjonalnie. Haft wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn, które z niezwykłą precyzją i dokładnością tworzą wybrany motyw. Zanim przystąpimy do działania, konsultujemy wstępny projekt z klientem. Wówczas nanosimy ewentualne poprawki – np. rozmiar haftu czy jego umiejscowienie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej realizacji, gwarantujemy zatem elastyczne warunki.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów ręczniki / szlafroki do hotelu.