Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Szlafroki hotelowe z haftem loga

Szlafrok Prestige frotte doskonale otula ciało po gorącej kąpieli bądź prysznicu. Stworzony został z myślą o hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, salonach kosmetycznych, piękności, SPA bądź innego typu obiektach. Miękki materiał jest przyjemny w dotyku, nie podrażnia zatem ciała, nawet w przypadku wrażliwej i delikatnej skóry. Wykonany z wysokiej jakości materiału – 100% bawełna o gramaturze 420 g/m2 – jest w pełni bezpieczny, bowiem posiada wymagane certyfikaty. Solidne wykonanie i wysokogatunkowa tkanina sprawiają, iż szlafrok odporny jest na częste pranie – fason nie deformuje się z czasem, a śnieżnobiały kolor nie traci swojej barwy.

Ponadczasowe, białe szlafroki

Dysponujemy kilkoma rozmiarami (M, L, XL), dlatego też szlafrok hotelowy jest w stanie dopasować się do każdego typu sylwetki. Wzbogacony jest również o praktyczny pasek, którym w łatwy sposób możemy związać się w pasie. Produkt posiada również pojemne kieszenie, w których przechowywać możemy drobne przedmioty.

Nasze szlafroki hotelowe nie gromadzą grzybów i bakterii, są zatem w pełni higieniczne. Nie wpływają na nie również warunki panujące w łazience – np. para wodna bądź wilgoć. Szlafrok pięknie prezentuje się na tle wyposażenia wnętrza, niezależnie od kolorystyki, w jakiej jest ono utrzymane – głównie ze względu na ponadczasową biel.

Dane kontaktowe

Szlafroki hotelowe z haftem loga – indywidualna wycena

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, oferujemy również możliwość naniesienia specjalistycznego haftu na odzież. Szlafroki hotelowe z haftem loga znacznie podniosą prestiż każdego hotelu, pensjonatu czy innego miejsca tego typu. Jest to oryginalne rozwiązanie, wyróżniające firmę na tle konkurencji. Wybrany wzór wykonujemy przy użyciu specjalistycznej maszyny, wyposażonej w nowoczesne funkcje. Współczesne technologie w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami sprawiają, iż motyw naniesiony jest precyzyjnie i starannie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego też proponujemy elastyczne warunki współpracy. Indywidualnie wyceniamy projekt, jednocześnie konsultując go z klientem, dzięki czemu możliwe jest naniesienie ewentualnych poprawek (rozmiaru logo, umiejscowienia na szlafroku).

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów szlafroki do hotelu.