Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Ubrania firmowe z logo

Ubrania firmowe pełnią kilka funkcji. Oczywiście najważniejszą ich cechą powinna być wygoda. Niezależnie od elementu stroju, każda część powinna być komfortowa w użytkowaniu. Proponujemy odzież pracowniczą, która doskonale sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od branży. Dostarczamy ubrania firmowe o uniwersalnym charakterze, dzięki czemu mogą być one wykorzystywane przez pracowników firm kurierskich, cateringowych, magazynierów, sprzedawców bądź pracowników lokali gastronomicznych. Oczywiście nie są to jedyne sektory, które zaopatrujemy, bowiem z naszej oferty korzysta znacznie więcej przedsiębiorstw.

Wysoka jakość wykonania

Każdy produkt oparty jest na materiałach wysokiej jakości, dzięki czemu ubrania użytkowane mogą być latami. Wysokogatunkowa tkanina, w połączeniu z solidnym wykonaniem sprawiają, iż proponowane przez nas ubrania firmowe nie tracą pierwotnego fasonu nawet podczas częstego prania. Dodatkowo dysponujemy ogromnym wyborem rozmiarów – XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL – dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie odzież dopasowaną do kształtu swojej sylwetki. Posiadamy również modele w wariancie damskim oraz męskim. Bogaty wachlarz kolorów umożliwia natomiast dobranie barwy odzieży do pozostałych elementów stroju pracownika.

W swojej ofercie posiadamy:

  • Ubrania firmowe ogólne z logo – T-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo z krótkim i długim rękawem, bluzy, polary, softshell, czapki z daszkiem, czapki zimowe.
  • Odzież gastronomiczną – fartuchy, zapaski krótkie, średnie, długie, czapki kucharskie, spodnie kucharskie, bluzy kucharskie uniwersalne, bluzy kucharskie o oryginalnych wzorach.
  • Inne produkty – szlafroki, ręczniki do twarzy, kąpielowe, pod nogi, pantofle jednorazowe.
Dane kontaktowe

Ubrania firmowe z logo – personalizacja odzieży

 

Dodatkowym atutem oferowanej przez nas odzieży jest możliwość personalizacji. Ubrania firmowe z logo skutecznie przyciągają wzrok klienta. Pracownik prezentuje się profesjonalnie i elegancko, a jego wygląd bezpośrednio wpływa na ocenę firmy przez klienta.

Wybrany wzór (logo bądź imię pracownika) nanosimy przy użyciu specjalistycznych maszyn. Są one w stanie precyzyjnie i starannie wykonać każdy motyw, niezależnie od skomplikowania. Gwarantujemy elastyczne warunki i indywidualne podejście do każdej realizacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów odzież z logo dla swoich pracowników