Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Ubrania robocze z nadrukiem

Wiele firm decyduje się na wyposażenie swoich pracowników w spersonalizowany ubiór. Ubrania robocze powinny przede wszystkim cechować się wygodą użytkowania. Nie mogą w żaden sposób ograniczać ruchów pracownika, muszą być zatem komfortowe w noszeniu. Proponowane przez nas ubrania robocze z nadrukiem cechują się wysoką jakością wykonania. Każdy produkt wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Przewiewny materiał idealnie sprawdzi się podczas letnich, upalnych dni. Grubszy natomiast chronić będzie przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Bogaty wachlarz rozmiarów i kolorów

Istotną cechą jest również solidne wykonanie, ponieważ oferowane przez nas ubrania robocze nie deformują się podczas częstego prania. Dodatkowo występują w wielu wersjach kolorystycznych, bez problemu zatem pracodawca dobrać może daną odzież do pozostałych elementów stroju pracownika. Oczywiście produkty nasze dostępne są w wielu rozmiarach (XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL) oraz opcji damskiej i męskiej, dopasują się zatem do każdego typu sylwetki.

Oferujemy:

  • Ubrania robocze z nadrukiem – T-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo z krótkim i długim rękawem, bluzy, polary, softshell, czapki z daszkiem, czapki zimowe.
  • Odzież gastronomiczną z nadrukiem – fartuchy, zapaski krótkie, średnie, długie, czapki kucharskie, spodnie kucharskie, bluzy kucharskie uniwersalne, bluzy kucharskie o oryginalnych wzorach.
  • Inne produkty z nadrukiem – szlafroki, ręczniki do twarzy, kąpielowe, pod nogi, pantofle jednorazowe.
Dane kontaktowe

Ubrania robocze z nadrukiem logo firmy

Dodatkową możliwością jest naniesienie wybranego motywu na odzież. Ubrania robocze z nadrukiem prezentują się profesjonalnie i elegancko. Nadruk lub haft wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn, logo jest zatem doskonale odwzorowane. Nasza usługa skierowana jest do firm działających w każdej branży. Zanim rozpoczniemy realizację, dzielimy się z klientem wstępnym projektem – wówczas możliwe jest naniesienie ewentualnych zmian.

Skupiamy na się indywidualnym podejściu do klienta, proponując elastyczne warunki współpracy. Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny, jednocześnie gwarantując pełne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów odzież z logo dla swoich pracowników