Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Ubrania z logo firmy dla pracowników

Ubrania z logo firmy dla pracowników to rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgają pracodawcy, niezależnie od branży, w jakiej działa firma. Oczywiście najistotniejszą cechą musi być wygoda noszenia, ponieważ ubiór nie może w żadnym stopniu ograniczać ruchów pracownika. Odzież odporna musi być na działanie czynników zewnętrznych. Ważne jest, aby podczas upalnych dni przepuszczała powietrze, natomiast w trakcie dni chłodniejszych chroniła przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Odzież pracownicza wysokiej jakości

Proponowane przez nas ubrania z logo firmy dla pracowników to nie tylko komfort użytkowania, ale również wysoka jakość wykonania. Każdy element ubioru oparty jest na solidnych materiałach, które znacząco wpływają na żywotność odzieży. Pierwotny fason nie deformuje się nawet podczas częstego prania. Oferujemy bogatą ofertę ubrań o kroju damskim, męskim bądź uniwersalnym. Dysponujemy także dużą różnorodnością barw, dlatego też bez problemu pracodawca dobrać może poszczególne elementy ubioru pracownika. Oczywiście nie oznacza to, iż naszą ofertę kierujemy wyłącznie do firm, wręcz przeciwnie. Ze względu na uniwersalny charakter naszych ubrań, bez problemu noszone mogą one być również w warunkach domowych.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Ubrania firmowe ogólne z logo – T-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo z krótkim i długim rękawem, bluzy, polary, softshell, czapki z daszkiem, czapki zimowe.
  • Odzież gastronomiczną – fartuchy, zapaski krótkie, średnie, długie, czapki kucharskie, spodnie kucharskie, bluzy kucharskie uniwersalne, bluzy kucharskie o oryginalnych wzorach.
  • Inne produkty – szlafroki, ręczniki do twarzy, kąpielowe, pod nogi, pantofle jednorazowe.
Dane kontaktowe

Ubrania z logo firmy dla pracowników – elastyczne warunki współpracy

W zakres naszych usług wchodzi również możliwość naniesienia wybranego motywu na odzież. Ubrania z logo firmy znacząco podnoszą prestiż marki. Budują jej profesjonalny wizerunek w świadomości klienta, dzięki czemu firma osiągnąć może większy sukces. Haft wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn, które z doskonałą precyzją i starannością tworzą wybrany wzór. Gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu, oferując tym samym atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów odzież z logo dla swoich pracowników