Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Zapaski z haftem loga

Zapaska to nieodłączny element ubioru obsługi kelnerskiej. Doskonale komponuje się z pozostałymi elementami stroju, nadając pracownikom hoteli, restauracji, pizzerii, barów czy innego rodzaju lokali gastronomicznych profesjonalnego wyglądu. Oczywiście dedykowana jest nie tylko gastronomii, doskonale sprawdzi się także w przypadku sprzedawców. Każda zapaska powstaje w naszej szwalni, a do jej wykonania wykorzystujemy wyłącznie materiały pochodzące z polskich hurtowni. Odzież oparta jest zatem na 35% bawełnie, 65% poliestrze o gramaturze 190-200 G/M2.

Zapaska dopasowana do każdej sylwetki

Ze względu na solidne wykonanie, zapaska nie niszczy się z czasem oraz nie deformuje podczas częstego prania. Również kolory zachowują swoją wyrazistość. Odzież nie ogranicza ruchów pracownika, zapewniony jest zatem pełen komfort użytkowania. Obsługa kelnerska wykonuje swoje obowiązki zazwyczaj w bardzo szybkim tempie, dlatego wygoda jest niezmiernie ważna. Zapaska wzbogacona jest o pojemną kieszeń, która pomieści potrzebne przedmioty – np. długopis i notatnik, elementy niezbędne do złożenia zamówienia. Dodatkowo odzież posiada wiązanie w pasie, dzięki czemu dopasuje się bez problemu do sylwetki kobiecej, jak i męskiej. Model dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, lokal może zatem wybrać barwę odpowiadającą wystrojowi restauracji lub innym częściom ubioru obsługi kelnerskiej.

Dane kontaktowe

Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów

Naszym klientom proponujemy dodatkową usługę. Nanosimy logo firmy w formie haftu, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Ze względu na posiadane funkcje, maszyna jest w stanie doskonale odwzorować wybrany motyw. Precyzyjny i dokładny kształt pięknie prezentuje się na odzieży obsługi lokalu gastronomicznego. Klienci cenią sobie nie tylko smak zamawianych dań czy wystrój restauracji, ale również schludny i elegancki wygląd obsługi kelnerskiej. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do oferowania zapaski z haftem loga, nanosimy również imię pracownika. Spersonalizowana odzież tego typu wzbudza w klientach większe zaufanie.

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, proponujemy elastyczne warunki współpracy. Indywidualnie wyceniamy każdą realizację, a zanim przystąpimy do działania, konsultujemy z klientem wstępny projekt.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów odzież z logo dla swoich pracowników