Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Zapaski z nadrukiem loga

Zapaska to niezbędny element ubioru obsługi kelnerskiej lokalu gastronomicznego. Dedykowana jest pracownikom hoteli, restauracji, barów czy pizzerii. Jednak noszona może być również przez pracowników firm z innych branż – np. przez sprzedawców. Zapaska wyposażona jest w pojemną kieszeń, przeznaczoną na atrybuty kelnerskie – notatnik i długopis. Posiada wiązanie w pasie, dzięki czemu bez problemu dopasuje się do każdego kształtu sylwetki, zarówno damskiej, jak i męskiej.

Uniwersalne zapaski kelnerskie

Proponowane przez nas zapaski cechują się solidnym wykonaniem. Szyjemy je w naszych pracowniach krawieckich, wyłącznie z materiałów pochodzących z polskich hurtowni. Wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny, bowiem odzież wykonana jest z 35% bawełny, 65% poliestru o gramaturze 190-200 G/M2. Zapaski odporne są na częste pranie, ponieważ nie tracą z czasem swojego fasonu, a kolor wciąż jest wyrazisty. Nieustanny kontakt z żywnością w kuchni sprawia, iż tkanina musi być w pełni bezpieczna. Dlatego też nasze zapaski oparte są na certyfikowanych materiałach. Są niezwykle wygodne i komfortowe w noszeniu, dlatego też w żadnym stopniu nie ograniczają ruchów pracownika. Jest to bardzo ważna cecha, ponieważ tempo pracy obsługi lokalów gastronomicznych jest zazwyczaj bardzo szybkie. Dysponujemy wieloma kolorami odzieży, bez problemu zatem każdy lokal znajdzie barwę dopasowaną zarówno do kolorystyki pozostałych elementów ubioru pracownika, jak i również wystroju lokalu.

Dane kontaktowe

Zapaski z nadrukiem loga – profesjonalny wygląd obsługi

Zachęcamy do wzbogacenia zapaski o dodatkowe rozwiązanie – logo firmy bądź imię pracownika. Posiadamy specjalistyczne maszyny, które nanoszą na odzież doskonałej jakości haft. Wyróżnia się on idealną precyzją i dokładnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Spersonalizowana odzież znacznie podnosi prestiż lokalu gastronomicznego. Elegancki i schludny wygląd pracowników skutecznie zwraca uwagę klientów, którzy cenią sobie profesjonalne podejście. Warto zatem zdecydować się na usługę haftu, bowiem przynieść ona może ogromne korzyści.

Proponujemy elastyczne warunki współpracy, indywidualnie wyceniając każde zlecenia. Gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów zapaski z logo dla swoich pracowników