Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Bluzy firmowe z logiem firmy

Bluza to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów odzieży. Jako nakrycie wierzchnie sprawdza się nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale również podczas wykonywania czynności pracowniczych. Dedykowana jest w zasadzie każdej branży, która oczekuje od ubioru pracowniczego wygody i komfortu noszenia. Wykorzystywana może być zatem w pracy kurierskiej, cateringowej, magazynowej, przez sprzedawców, pracowników lokali gastronomicznych bądź podczas eventów plenerowych. Wspomnieliśmy, iż doskonale sprawdza się również jako odzież codzienna – np. podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu czy uprawiania sportu.

Bluzy z logiem firmy w modelu damskim i męskim

Bluzy wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny (65% bawełna, 35% poliester o gramaturze 290 G/M). Materiał tego typu sprawia, iż odzież doskonale chroni przed wiatrem bądź niskimi temperaturami. Solidne wykonanie w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną sprawiają, iż bluza nie deformuje się, nawet podczas częstego prania. Kolor również pozostaje intensywny i nie blaknie z czasem. Bluza w pełni dopasuje się do każdej sylwetki, dzięki możliwości wyboru rozmiaru spośród S, M, L, XL lub XXL. Dodatkowo każdy model dostępny jest w wersji damskiej oraz męskiej. Odzież wyposażona jest w kieszeń typu kangurek oraz kaptur.

Dane kontaktowe

Bluzy firmowe z logiem firmy – indywidualna współpraca

Naszym klientom proponujemy dodatkową usługę w formie naniesienia haftu na bluzę. Motyw wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn, wyposażonych w nowoczesne funkcje. Komputerowe sterowanie oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, iż jesteśmy w stanie doskonale odwzorować każde logo. Bluzy firmowe z logiem firmy to idealna wizytówka dla każdego przedsiębiorstwa. Spersonalizowana odzież pracowników przyciąga wzrok klientów, którzy obecnie zwracają uwagę na każdy detal. Naniesione logo na bluzę wpływa na budowanie profesjonalnego wizerunku marki. Warto zatem zainwestować w elegancki i atrakcyjny wygląd każdego elementu ubioru pracownika.

 

Oferujemy konkurencyjne ceny, jednocześnie gwarantując pełne zadowolenie. Wyróżniają nas elastyczne warunki współpracy, bowiem zawsze indywidualnie wyceniamy każdą realizację. Przed rozpoczęciem wykonywania haftu, dzielimy się z klientem wstępnym projektem, tak aby otrzymać pełną akceptację.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swoją bluzę z logiem firmy