Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Koszulki polo dla PSP i OSP

To, jakie powinny być ubrania noszone przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej określa Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zasady te dotyczą zarówno strażaków mężczyzn, jak i kobiet. Ubiór strażaków może być wyjściowy, reprezentacyjny i służbowy. Koszulka jest jednym z elementów stroju strażaka.

Koszulki dla PSP i OSP mogą mieć krótki, jak i długi rękaw. Mogą to być koszulki polo, ale też standardowe modele. Ze względu na specyfikę wykonywanej pracy, powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających pełen komfort i swobodę ruchów. Dlatego warto zdecydować się na oferowane przez nas koszulki bawełniane. Bawełna jest naturalnym i bardzo popularnym materiałem. Cechuje ją wytrzymałość na wysokie temperatury i na rozciąganie i miękkość. Dodatkowo, bawełna dobrze wchłania wilgoć i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu ubrania bawełniane są lekkie, przepuszczalne i komfortowe w użytkowaniu. Ponadto, bawełna jest bezpieczna dla skóry – nie uczula i nie gryzie.

Wysokiej jakości koszulki dla PSP i OSP

Koszulki dla PSP i OSP oferowane przez GQ Brand są w 100% wykonane z bawełny, dzięki czemu użytkownik będzie się w nich czuć komfortowo nawet podczas wysokich temperatur. Ich gramatura wynosi 155 – 160G/M2, czyli jest średnia. Ubrania tej gramatury nadają się do zakładania warstwowo, co jest istotne jesienią i zimą. Jednocześnie koszulki o takiej gramaturze zapewniają wygodę użytkowania latem, bez uczucia gorąca. Dzięki temu koszulki dla PSP i OSP od GQ Brand sprawdzą się idealnie o każdej porze roku!

Na specjalne zamówienie, na koszulkach, realizujemy hafty loga firm lub napisów. Koszulki z krótkim rękawem występują w aż 28 wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, czerwony, zielony, szary, różowy, niebieski, żółty, fioletowy, lawendowy, itd. Dzięki temu każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie!

Wysoka jakość omawianych koszulek idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Dane kontaktowe

Koszulki polo z haftem PSP oraz OSP

Dbamy o to, aby każda koszulka z haftem była nie tylko funkcjonalna, ale także reprezentatywna. Dostosowujemy kolorystykę i detale do identyfikacji wizualnej Straży Państwowej i Ochotniczej, aby odzież doskonale wpisywała się w ich charakterystyczny wizerunek.

Nasza firma to pewność, że otrzymasz koszulki z haftem, które sprostają najwyższym standardom, zapewniając nie tylko profesjonalizm. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do umacniania tożsamości i prestiżu Straży Państwowej oraz Ochotniczej poprzez naszą wysokiej jakości odzież.

Zamów polo z logiem firmy