Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Bluzy z nadrukiem loga

Bluza to doskonała odzież wierzchnia, sprawdzająca się podczas chłodniejszych dni. Chroni przed wiatrem oraz niskimi temperaturami, dzięki czemu bardzo chętnie wykorzystywana jest przez pracowników wielu firm. W zasadzie nie istnieją ograniczenia, co do branży, w jakiej bluza może być wykorzystana. Oczywiście odzież tego typu proponowana jest również osobom prywatnym. Noszona może być na co dzień bądź podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu czy aktywności fizycznej.

Odzież dla każdej branży i użytku codziennego

Oferowane przez nas bluzy wykonane są z wysokiej jakości materiału – 65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 290 G/M2. Wysokogatunkowa tkanina odporna jest na częste pranie, nie istnieje zatem ryzyko, iż w jego trakcie zdeformuje się fason. Kolory także pozostają wciąż intensywne, absolutnie nie blakną z czasem. Solidne wykonanie odzieży sprawia, iż bez problemu użytkowana może być latami. Bluzy wzbogacone są o kieszeń typu kangurek oraz kaptur. Elementy te dodatkowo wpływają na komfort i wygodę noszenia. Nasz bogaty wachlarz produktów opiera się na modelach zróżnicowanych pod względem rozmiarów – S, M, L, XL, XXL. Każdy z nich dostępny jest w wersji damskiej lub męskiej, jak i w wielu wariantach kolorystycznych. Pracodawca może zatem wyposażyć pracownika w ubiór dopasowany do kolorystyki firmy.

Dane kontaktowe

Bluzy z nadrukiem loga – doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Dodatkowo oferujemy możliwość naniesienia wybranego wzoru na odzież. Haft powstaje dzięki specjalistycznej maszynie, która precyzyjnie wykonuje każdy detal. Jesteśmy zatem w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany wzór. Bluzy z nadrukiem loga stanowią wizytówkę dla każdego przedsiębiorstwa. Doskonale sprawdzą się w firmach kurierskich, cateringowych, w magazynach, lokalach gastronomicznych, sklepach, zakładach produkcyjnych czy podczas eventów plenerowych. Spersonalizowana odzież podnosi prestiż marki.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując elastyczne warunki współpracy. Proponujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny, jednocześnie zapewniając pełne zadowolenie. Oczywiście, zanim rozpoczniemy właściwe działania, prezentujemy wstępny projekt realizacji. Wówczas istnieje możliwość naniesienia ewentualnych poprawek – np. rozmiaru logo bądź umiejscowienia.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swoją bluzę z logiem firmy