Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Podkoszulki z haftem loga

Podkoszulek cechuje się uniwersalnym charakterem, nic zatem dziwnego, że bardzo chętnie noszony jest jako odzież pracownicza. Sięgają po niego pracodawcy z każdej branży, wzbogacając ubiór pracownika o odzież tego typu. Podkoszulki doskonale sprawdzą się w firmach kurierskich, cateringowych, magazynach, lokalach gastronomicznych, sklepach bądź na eventach różnego rodzaju. Oczywiście są to przykładowe sektory, ponieważ koszulka sprawdzi się w każdych warunkach. Wybierane są także przez osoby prywatne, głównie ze względu na wygodę i komfort użytkowania. Noszone mogą być podczas wykonywania prac na świeżym powietrzu bądź aktywności fizycznych.

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Podkoszulki wykonane są z wysokiej jakości materiału – 100% bawełny o gramaturze 145 G/M2. Odzież w pełni przepuszcza powietrze, wykorzystywana może być zatem podczas letnich, upalnych dni. Solidność wykonania i wysokogatunkowa tkanina znacząco wpływają na żywotność podkoszulki. Należy zaznaczyć, iż odzież nie deformuje się podczas częstego prania, a barwa nie traci intensywności. Oferujemy podkoszulki dostępne w wielu rozmiarach – S, M, L, XL, XXL, bez problemu zatem każdy znajdzie odpowiedni fason. Dodatkowo proponowana odzież występuje w wersji z krótkim lub długim rękawem, opcji damskiej bądź męskiej, w wielu wariantach kolorystycznych. Możliwość wyboru odpowiedniego koloru jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ firma dobrać może odzież pracownika do kolorystyki, w jakiej jest utrzymana.

Dane kontaktowe

Podkoszulki z haftem loga – precyzyjnie naniesiony motyw

Proponujemy dodatkową realizację w formie naniesienia logo na odzież. Precyzyjny haft wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn, które z ogromną dokładnością dbają o każdy szczegół. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagającego zlecenia, oferując elastyczne warunki współpracy. Indywidualnie wyceniamy każdą realizację, proponując atrakcyjne ceny. Oczywiście przed rozpoczęciem właściwych działań, dzielimy się z klientem wstępnym projektem. Wówczas możliwe jest naniesienie poprawek. Podkoszulki z haftem loga to doskonała propozycja dla każdej firmy. Ubiór pracownika wzbogacony o element tego typu znacznie podnosi prestiż marki. Klienci zwracają obecnie uwagę na każdy szczegół, warto zatem zadbać o pełne ich zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów T-shirt z logiem firmy