Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Odzież firmowa z haftem

Odzież firmowa jest doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od branży, w jakiej firma działa, spersonalizowany strój pracowniczy znacząco wpływa na odbiór marki. Potencjalny klient oczekuje profesjonalnej obsługi, zwraca zatem uwagę na każdy szczegół. Oczywiście pracownik cechować powinien się schludnym ubiorem, dopasowanym do charakteru firmy, w jakiej wykonuje swoje obowiązki. Chcąc zapewnić maksymalne dopasowanie naszych produktów do rodzaju przedsiębiorstwa, oferujemy odzież firmową z haftem.

Odzież dedykowana każdej branży

Odzież firmowa z haftem dedykowana jest firmom z każdej branży. Użytkowana może być przez pracowników lokali gastronomicznych, hoteli, firm kurierskich, cateringowych, salonów kosmetycznych bądź fryzjerskich. Wykorzystywana może być również podczas imprez plenerowych, eventów muzycznych czy spotkań biznesowych – np. w ramach ubioru dla hostess.

Bogaty wachlarz elementów ubioru pracowniczego opiera się na trzech kategoriach – ubrania ogólne, gastronomiczne oraz inne. W pierwszy rodzaj wpisują się T-shirty damskie, T-shirty męskie, koszulki polo damskie oraz koszulki polo męskie. Każdy produkt występuje w formie krótkiej bądź długiej. Dodatkowo w ofercie znajdują się również bluzy damskie, męskie, polary damskie, męskie, softshell damski, męski, czapki z daszkiem lub czapki zimowe.

Dane kontaktowe

Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów

Na szczególną uwagę zasługuje kategoria odzieży gastronomicznej. Oczywiście każdy nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, jednak ubiór kucharza, pomocnika kuchni czy kelnera cechować się powinien dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Warunki panujące w kuchni wymagają od odzieży wytrzymałości na wysokie temperatury. Istotny jest również nieustanny kontakt z żywnością, odzież musi być zatem wykonana z bezpiecznych tkanin. Hotelom, restauracjom, pizzeriom, barom lub innego typu lokalom gastronomicznym proponujemy zatem – fartuchy, zapaski (krótkie, średnie, długie), spodnie kucharskie, czapki kucharskie, bluzy kucharskie zwykłe bądź o ciekawych elementach ozdobnych.

W naszej ofercie nie zabrakło także uniwersalnych produktów – szlafroków, ręczników do twarzy, kąpielowych, pod nogi czy pantofli jednorazowych. Produkty te doskonale sprawdzą się w przypadku hoteli, pensjonatów, salonów kosmetycznych czy spa.

Zamów odzież z logo dla swoich pracowników

Odzież firmowa z haftem wysokiej jakości lub nadrukiem

Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów

Możliwość zakupu odzieży w naszym sklepie to nie jedyna usługa, jaką kierujemy do naszych klientów. Wyróżniającym nas atutem jest realizacja specjalistycznego haftu lub nadruku na wybranym elemencie ubioru. Spersonalizowana odzież podnosi prestiż marki, budując tym samym świadomość wśród potencjalnych klientów. Haft tworzymy w oparciu profesjonalne maszyny, sterowane komputerowo. Cechują się one niezwykłą precyzją i dokładnością, dzięki czemu naniesiony wzór jest dokładnym odwzorowaniem oryginału. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany motyw, bez problemu radząc sobie z niewielkimi szczegółami. Warto zaznaczyć, iż zanim przystąpimy do działania, klient otrzymuje od nas wizualizację projektu. Wówczas zweryfikowane może być orientacyjne położenie bądź rozmiar, a następnie naniesione mogą być ewentualne poprawki.

Nadruk logo różni się nieco od haftu. Druga forma jest zdecydowanie trwalsza, dlatego tez odporna jest na częste pranie. Należy jednak pamiętać, iż nie zawsze możliwe jest naniesienie drobnych elementów. Wówczas doskonale sprawdzi się realizacja nadruku. Pomimo, iż nadruk jest nieco mniej trwalszy, niż haft, doskonale poradzi sobie z każdym logiem.

Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Wysokogatunkowe tworzywa oporne są na częste pranie, jednocześnie odzież zachowuje swój pierwotny fason. Intensywne barwy nie tracą z czasem swojej wyrazistości, odzież użytkowana może być zatem latami.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!