Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Hi

Polary dla PSP oraz OSP

Ubiór strażaka określa Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zasady te odnoszą się zarówno do strażaków mężczyzn, jak i do kobiet. Strój strażaków może być wyjściowy, reprezentacyjny i służbowy. Polar jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia strażaka, szczególnie jesienią, zimą lub w chłodne wiosenne czy letnie dni.

Strażacy pracują w różnych, niekiedy bardzo trudnych warunkach. Ich organizm jest narażony na wpływ takich czynników zewnętrznych, jak: słońce, chłód, wiatr oraz deszcz. Zatem polary dla PSP i OSP muszą mieć odpowiednie właściwości izolacyjne, aby użytkownikowi było ciepło i komfortowo, a także – aby ochronić strażaka przed wyziębieniem organizmu. Takie polary powinny także być odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz utrzymywać suchy mikroklimat skóry. Powinny również być na tyle trwałe, aby mogły posłużyć niż jeden sezon.

Dane kontaktowe

Wysokiej jakości polary dla PSP i OSP

Oferowane przez GQ Brand polary damskie i męskie są uszyte z poliestru. Jest to materiał syntetyczny,który nawet po wielu praniach wygląda jak nowy, nie zmienia fasonu ani rozmiaru. Jest odporny na rozciąganie, sprężysty i odporny na zabrudzenia. Szybko schnie, ponieważ posiada właściwości hydrofobowe – nie wchłania wody. Dodatkowo, nie gniecie się, co zapewnia komfortowe użytkowanie bez konieczności prasowania. Polary wykonane z poliestru są lekkie, przepuszczają powietrze i gwarantują komfort noszenia. Poliester szybko odparowuje wilgoć, jest także odporny na mole, grzyby lub pleśń.

Polary GQ Brand posiadają gramaturę 300 g/m2. Oznacza to, że są bardzo ciepłe, dzięki czemu doskonale nadają się na chłodniejsze dni. Na specjalne zamówienie, na polarach, realizujemy hafty loga firm lub napisów. Polary damskie i męskie występują w wielu wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, czerwonym, niebieskim, szarym, itd.  Dzięki temu każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie!

Wysoka jakość omawianych koszulek idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Zamów swój polar z logiem KSRG