Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Odzież dla kucharzy
Home  -  Odzież dla kucharzy

Odzież dla kucharzy

Bluza kucharska w połączeniu ze spodniami kucharskimi oraz czapką tworzy strój kucharza. Elementy ubioru pracowników kuchni muszą cechować się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. W kuchni panują znacznie odmienne warunki niż w pozostałych wnętrzach lokalu gastronomicznego. Odzież dla kucharzy narażona jest na działanie wysokich temperatur, nieustannie utrzymujących się w kuchni. Ubranie wykonane musi być zatem z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo kucharzowi oraz jego pomocnikom. Wysokogatunkowy materiał chroni ciało obsługi kuchni przed oparzeniem. Ze względu na ciągły kontakt z żywnością, tkanina powinna być także odporna na zaplamienia, zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo spełniać musi wszelkie wymogi BHP.

Wygodna odzież kucharska – bluza, spodnie i czapka

Bluza kucharska łączyć musi wygodę z estetyką wykonania. Odzież kucharska nie może ograniczać ruchów pracownika, zapewniając tym samym pełną swobodę użytkowania. Szybkie tempo pracy oraz wysokie temperatury sprawiają, iż ubiór wykonany musi być z materiałów przepuszczających powietrze. Kilka wersji kolorystycznych bluz kucharskich pozwala dobrać idealny model dla każdego lokalu gastronomicznego. Odzież kucharska dostępna jest także w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu bluza dopasuje się do każdego typu sylwetki. Bluza występuje także w dwóch oryginalnych wersjach – zebra oraz folk. Jeżeli zależy nam na wyróżniającej się odzieży, warto jest się zdecydować na którąś z powyższych opcji.

Lekkie spodnie kucharskie zapewniają ochronę dolnej części ciała kucharza przed oparzeniami, które wystąpić mogą podczas gotowania, smażenia czy pieczenia. Wykorzystany do produkcji materiał cechować musi się wysoką jakością, aby całkowicie zminimalizować ryzyko oparzenia. Spodnie wyposażone zostały w pojemne kieszenie, w których kucharz trzymać może najpotrzebniejsze przedmioty. 

Czapka kucharska nadaje kucharzowi eleganckiego i szykownego wyglądu. Element ten symbolizuję władzę oraz wiedzę, jakie niewątpliwie kucharz posiada. Odzież kucharska wzbogacona o ten niewielki dodatek, znacznie podnosi rangę lokalu gastronomicznego. Uniwersalny fason bez problemu dopasuje się do każdego kształtu głowy. Czapka jest miękka i lekka, jest zatem wygodna w noszeniu. Nie zsuwa się z głowy oraz nie ogranicza ruchów kucharza. Pomimo, iż czapka jest atrybutem kucharza, mogą ją nosić także inne osoby wykonujące czynności w kuchni. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. 

Ubranie kucharskie wyprodukowane w Polsce

Produkcję ubrań kucharskich opieramy wyłącznie na materiałach pochodzących z polskich hurtowni. Wszystkie elementy ubrania kucharskiego szyjemy w polskich szwalniach oraz pracowniach, dzięki czemu dostarczamy w pełni polski produkt – wspierając tym samym rodzimą gospodarkę. Wykorzystujemy wysokogatunkowe tkaniny, odporne na częste pranie. Ubranie kucharskie nie deformuje się z czasem, a kolor wciąż pozostaje intensywny. 

Wiele lokali gastronomicznych stawia na otwartą kuchnię – tak, aby klienci mogli widzieć proces powstawania potrawy. Wówczas eleganckie i szykowne ubranie kucharskie sprawdzi się doskonale. 

Ubrania dla kucharzy z logo firmy

Realizujemy dodatkową usługę – możliwość wyhaftowania logo lokalu gastronomicznego, restauracji bądź hotelu. Spersonalizowane ubrania dla kucharzy sprawiają, iż lokal postrzegany jest przez klientów profesjonalnie. Identyfikacja wizualna firmy wpływa na ocenę klienta, który bierze pod uwagę nie tylko smak zaserwowanej potrawy, ale także jakość usług, wygląd pracownika czy wystrój lokalu. 

Logo nanosimy przy pomocy specjalistycznych maszyn, wzbogaconych o innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Haft wykonywany jest precyzyjnie z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Przed realizacją usługi prezentujemy projekt haftu do ostatecznej akceptacji. W razie problemów służymy radą, proponując najlepsze rozwiązanie. 

[show-average-rating alias=’Odzież Kucharska’]