Amedeo
UBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
W UBRANIA Z LOGIEM FIRMY

Search

Odzież Ochronna BHP
Home  -  Odzież Ochronna BHP

Odzież Ochronna BHP Bezpieczne zaopatrzenie Twoich pracowników

Zachowanie należytych środków ostrożności przy pracy to podstawa i gwarancja własnego bezpieczeństwa, jak również pozostałych współpracowników. Branża gastronomiczna wymaga nie tylko specjalistycznych umiejętności zawodowych, lecz przede wszystkim także znajomości i zachowania zasad sanitarnych, do których należy dostosować ubiór. Odzież ochronna bhp to gwarancja wysokiej jakości oraz ochrony pracowników.

Produkcja odzieży ochronnej BHP

Odzież gastronomiczna dla kucharzy i kelnerów szyta jest przez nas we własnych szwalniach. Wykorzystanie sprawdzonego, polskiego materiału daje gwarancję jakości, dzięki czemu możemy zaoferować Wam sprawdzone produkty najwyższej klasy, których w 100% jesteśmy pewni. Z pomocą profesjonalnych maszyn produkujemy dla Was ubrania robocze bhp wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się nawet w wymagających warunkach panujących w kuchni. 

Funkcjonalne i wytrzymałe ubrania ochronne BHP

Z uwagi na panującą w kuchni temperaturę, strój osób, które tam pracują,  musi spełniać pewne warunki. Poza funkcjonalnością i wygodą powinien być również skonstruowany oraz wykonany z takich materiałów, które w możliwy sposób zabezpieczą pracowników przed przemoczeniem, czy też poparzeniem. W naszej ofercie znajdziesz ubrania stworzone z myślą o komforcie oraz zabezpieczeniu. Odzież robocza bhp została wykonana w 65% z poliestru oraz w 35% z bawełny, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na zniszczenia. Jest niezwykle przewiewna i zapewnia odpowiednią oddychalność skórze, co szczególnie sprawdza się w pracy przy wysokich temperaturach. Ubrania te są odporne na wszelkie zagniecenia oraz na plamy, ponieważ materiał nie chłonie wody. Dzięki odpowiednio zachowanej rozciągliwości, odzież jest wysoce wygodna oraz nie krępuje ruchów, co jest zaletą pracy na stanowiskach kucharskich i kelnerskich. Ważnym jest swoboda oraz komfort pracownika. Ubrania są funkcjonalne oraz łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo, wyposażone zostały w dyskretne kieszenie, które pozwolą trzymać pod ręką przydatne do pracy drobiazgi. Fartuchy oraz zapaski kelnerskie za sprawą springów oraz wiązań odpowiednio się regulują i potrafią dostosować się do każdego typu sylwetki. Z kolei zastosowanie rzepów w czapce kucharskiej pozwoliło uniknąć wprowadzania różnych jej rozmiarów – zamiast tego czapkę można dopasować wedle własnych potrzeb i preferencji. 

Wygoda w parze z wyglądem – profesjonalna odzież BHP, odzież ochronna

Poza tym, że odzież gastronomiczna musi być funkcjonalna, wymaga się też, by odpowiednio się prezentowała. Ubrania powinny wyglądać prosto, schludnie i elegancko. Świadczy to bowiem o trybie i sposobie pracy, umiejętnościach zachowania należytej czystości, ale też o szacunku dla gości restauracji – łatwo bowiem wyrobić sobie negatywną opinię o załodze, której obsługujący nas kelner przychodzi z widocznie poplamionym, czy wymiętym fartuchem. Dzięki zastosowanym materiałom nasze produkty są odporne na plamienie i gniecenie, co ma pozytywny wpływ na funkcjonalność, ale i wygląd ogólny ubrań. Warto też zadbać o kolorystykę odzieży – nie powinna być zbyt pstrokata i mieć za dużo różnych kolorów. Nasza firma oferuje możliwość skompletowania dowolnego zestawu w wielu wersjach kolorystycznych. Poza tradycyjnymi kolorami, znalazło się też miejsce dla bardziej odważnych, lecz nie przesadzonych rozwiązaniach, takich jak Bluza Kucharska Zebra Design, Bluza Kucharska Folk Design, czy Spodnie Kucharskie o wzorze Zebra. Są to ciekawe alternatywy dla znanych już, prostych rozwiązań. 

[show-average-rating alias=’Odzież Ochronna BHP’]